Go Back   GevezeCene.Com Gevezelerin Buluştuğu Yer.. > Forum Kuralları

Forum Kuralları Mutlaka okuyunuz!!!

Like Tree1Üye Beğendi.
  • 1 Post By
Konu Kapatılmıştır
 
Seçenekler Stil
Alt 29.12.09, 16:12   #1
Yönetici
gevezeadmin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üye Numarası: 1
Mesajlar: 7,268
Konuları: 1136
Exclamation Forum Kuralları !!!!Kullanıcıların kişisel bilgileri ile ilgili seçimlerinden Yöneticiler sorumlu degildir. Unutulmamalı ki bu siteye yazılan her türlü bilgi kamuya açık bilgi haline gelecektir. Bu nedenle kişisel bilgileri paylaşma kararı verirken dikkatli olunmalıdır. Başka bir kullanıcı tarafından iletilenlerin herhangi bir şekilde saldırgan ya da rahatsız edici olduğunu düşünülmesi durumunda üyenin site yöneticileri ile bağlantıya geçmesi gerekmektedir.


Üyenin kullanıcı adı ile gönderilen her türlü ileti ve dosyadan yine üyenin kendisi sorumludur. Üye bu forumları kullanırken kaba, kin dolu, saldırgan, başkalarının kişisel haklarını zedeleyen, cinsellik içeren ya da herhangi bir yasayı ihlal eden ileti göndermemeyi ; üyelere ya da bu forumun sahiplerine ait olanlar dışında telif'li malzeme veya dosya iletmemeyi de kabul etmiş sayılır.

Forum'da siyasi içerikli yazı, siyasi propaganda , tarikat-mürid-mürşit ilişkili ve etnik köken içerikli mesajlar,büyü ile ilgili konular,forum kapsamı dışındaki konular, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar , hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısına, üçüncü bir şahsa hakaret edici, saptırıcı yazılar ve mesajlar yazılamaz.

Forum üyeleri yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için Forum'un arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz.. Konu başlığı içerikle paralel olmalıdır

Yöneticiler her yazılan mesajı yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için üyelerin yazılarını kesinlikle büyük harf kullanarak yazmaması gerekir.

Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır.

Üye olurken ahlaksız isim seçmek, imzalara siyasi Amaçlı yazılar yazmak, reklam yapmak yasaktır. Ayrıca imzalarda üyelik gerektiren veya ahlak dışı linkler kullanılamaz. İmzalarda büyük ebatlı resim kullanmamaya özen gösterilmesi gerekmektedir.

Forum içinde profilde yada eklenmiş olarak din, politika, örgüt veya bir partinin simgesi olan resimler kesinlikle kullanılamaz.

Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazılarında silinmesi, veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir. Forum etiğine ve kapsamına aykırı bulunan mesajlar uyarılmaksızın silinebilir. Kapatılan veya silinen konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz .

Forum Yönetimi , aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, kişinin tüm mesajlarını siler ve forum'a girişini yasaklar.Yine buna bağlı olarak aynı kişinin birden fazla e-posta adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda forum ile ilişkisi kesilir. Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini gizli tutmakla yükümlüdürler.


Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcılar bu kurallara uymak zorundadır.

Forum kurallarına uymayan katılımcılar ihtar verme yetkisi forum yöneticilerine ve bölüm moderatörüne aittir. Üyenin 1 ay içinde 3 kez ihtarından sonra yasaklama prosedürü için , üyelik statüsü Yönetimce görüşülür. Çıkacak karar üye ile paylaşılır.

Ticari içerikli ilan veren üye uyarılır, üyenin üyeliği dondurulur, gerekiyorsa üyeliği iptal edilir. Forumda başka sitelerin reklamı yapılamaz. Bu tür mesajlar yönetimce silinir.

Kişisel tartışma şekline dönüşen konular derhal kapatılır. Kapatılan konuların devamı veya cevabı mahiyetinde konu açılması kesinlikle yasaktır.


Başka Forumların veya blogların isimlerini vermek, tanıtımlarını yapmak, bunlara link vermek, bu platformlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) kesinlikle yasaktır. Bu şekilde davranan üyeler yasaklanacaktır.

Forum üzerindeki Email veya PM (ÖM) sistemini kullanarak ASLA ticari çıkar amaçlı mesaj gönderilemez…

Forum içerisinde illegal oyun, film, mp3, warez, crack, telif haklı eser vermek, bu tür içeriklerin bulunduğu sitelere link vermek, kanunen yasaklanmış sitelere link vermek ve konu olarak açmak kesinlikle yasaktır ! (PM dahil) Alıntı olarak verilen mesajlarda mutlaka alıntı yapılan kaynak belirtilecektir.

Herhangi bir alanda kişileri, kurumları, kuruluşları veya devlet'i küçük düşürecek resim, yazı, alıntı vb. şeyler kesinlikle yasaktır. Bu gibi durumlarda uyarı yapmadan üyeyi forumdan silme hakkımız saklıdır.

MSN, Yahoo, gibi iletişim araçlarına ait kişisel adresleri forumda paylaşmak tavsiye edilmemekle birlikte kullanıcıların kendi sorumluluğundadır.
Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve yayınlandıktan hemen sonra yürürlüğe girer .
Kişilerin bu foruma üye olmasıyla yukarda beyan edilen tüm kuralları kabul etmiş olur.
gevezecene yönetimi
info@gevezecene.com

gevezeadmin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
forum, kuralları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
En son gerçekçilik kuralları DERY@ Gevezeyim Geveze 1 19.12.09 23:27


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


SEO by vBSEO 3.6.0