Go Back   GevezeCene.Com Gevezelerin Buluştuğu Yer.. > Şifa Teknikleri / Pozitif Enerjiler > Kurtuluş Yolu Enerjisi

Like Tree1Üye Beğendi.
Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 07.12.09, 18:09   #1
Acemi geveze
 
Üye Numarası: 163
Mesajlar: 12
Konuları: 5
Standart Kurtulus Yolu EnerjisiKurtuluş Yolu Enerjisi Önsöz

Geçmiş çağlarda, çok eski zamanlarda yaşamış insan toplulukları, farkındalık meyvesini yediklerinde anlam veremedikleri bir yaşama merhaba dediler. İlerleyen çağlarda yüz binlerce yıl sonra, yaşama amaçlarının tekamül olduğunu anlayan bir çok insan, şimdi bu yolculuğu hızlandırmak için uğraş veriyor.

Eski zamanlarda, insanoğlunun insanlaşma yolunda öğrendiği spritüel bilgi, doğru kullanılamadı. Doğru kullanılamayan bilgi ise atalarımızı kaçınılmaz sona sürükledi.

“Işık Sesli Bilgeler”, çağlar boyunca, hep doğru zamanda Işığın Ellerini bizlere uzatmış olsalar da, bizler bu yardımı ruhumuzla değil, zihnimizle özümsedik. Bize öğretilen atalarımızdan miras olan bu yaşam biçimimiz, bilginin gerektiği gibi kullanılmasına engel oldu. Ve bilgi geldiği yere, kaynağa geri döndü.

“Işık Sesli Bilgeler”, günümüzden önce, son olarak Mısır uygarlığına anlatmaya çalıştıkları bu öğretiyi kabul ettiremediler. Devrin insanları tek tanrı bilincinden uzak yaşıyorlardı. Ve bu sebep ile bilgiyi anlayamadılar. Bilgi tekrar geldiği yere, kaynağa geri çekildi.

Son olarak “Işık Sesli Bilgeler” , M.S. 2007 yılı Haziran ayında, tekrar zamanın geldiğini düşünerek, İlahi bilgiyi tekrar bizlere ulaştırmak için harekete geçtiler.

Bu bilgiyi anlamak ve oturtmaktaki süreci, insanoğlu olarak başarıp başaramayacağımızı, zaman aktıkça hep birlikte göreceğiz.

Işık Sesli Bilgelere, Işığın Ellerini büyük bir sabırla, defalarca bizlere uzattıkları için
Teşekkür ediyorum.


Erman Keskin

Eylül 2008 İzmir

Gevezekiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.12.09, 18:16   #2
Acemi geveze
 
Üye Numarası: 163
Mesajlar: 12
Konuları: 5
StandartHer şey 2006 yılı Aralık ayında kulak çınlamalarıyla başladı. Gözlerimi kapadığımda mavi bir ışığın eşlik etmesiyle devam eden bu ilginç sürece önceleri anlam verememiştim. Spiraller şeklinde dönenerek yuvarlanan ve ileri geri dairesel şekilde hareket eden, mavi, mor ve macenta renkleri genelde gördüğüm tek vizyondu. Yaklaşık 6 ay bu şekilde devam etti. Sebebini ise ancak Haziran 2007’de anlayabildim. Bu süreçte, benim enerji sistemine inisiye edildiğim ve hazırlandığım bilgisini ancak Kasım 2007’de alabildim.

Kurtuluş Yolu Enerjisi bilgisi ilk 6 aylık süreçten sonra, Haziran 2007’de, İzmir’de Hicran Yılmaz’ı bir enerji sistemine uyumlarken araya bembeyaz bir ışık ile Ulu Bilgelerin girmesiyle gelmeye başladı. Uyumlamada parlak mavimtırak beyaz bir ışık oluşmuştu. Işıkla birlikte bilgi aktarılmaya başlanmış ve bu esnada ilk 3 sembol verilmişti. Bize “Sakın korkmayın, öğrenmeniz gereken şeyler var… “ denmişti. Bize yardım edeceklerini söylüyorlardı. Aynı gece 2 sembolün daha çizim bilgisi bize verildikten sonra, çalışmayı burada kesmemiz ve ilerleyen zamanlarda tekrar devam etmemiz gerektiği söylendi. Çok heyecanlandığım bir zamandı; o duyguyu asla unutamam…

Yaklaşık 2 hafta sonra yaptığımız bir çalışmada, başka sembollerin çizim bilgisine ulaştık. Bu çalışmalar sonsuz bir heyecan içinde yaklaşık 2 ay boyunca aralıksız her hafta devam etti. Ağustos 2007’de 17 sembolün çizim bilgisine ulaştığımda, bazı soruların sorulma zamanı da gelmişti.

“Bu semboller nedir? Ne işe yarar? Bu enerjinin bir adı var mıdır? Misyonu nedir?

Bu enerjinin adı “Kurtuluş Yolu” dur.

Bu sembollerin tamamı manevi gücünüzü arttırmak içindir.

Evrende ve bu yaşadığınız dünyada maneviyatı zayıflamış birçok insan var. Maneviyatın zayıflamasını yol açan negatif enerjiler var. Açlık, savaşlar ve entrikalar.

Erdemli olabilmeniz ve dünya hayatının kötü tuzaklarından uzak kalabilmeniz için size bu sembolleri veriyoruz.

Amacımız insanların maneviyatını güçlendirmek, onların huzur içinde yaşamasını sağlamaktır.

Bunu başarabilenler kalan hayatlarını daha mutlu, daha huzurlu ve arınmış birer insan olarak yaşayacaklardır.

Bilgi tek Tanrı inancına sahip iyi niyetli kişilerce aktarılarak korunmalıdır. Bu çok önemlidir.
24.07.2007 İzmir, Karşıyaka “
Devam eden süreçte Kurtuluş Yolu Enerjisine yeni semboller eklendi. Sembollerin içeriği, ne işe yarayıp nasıl kullanılacağına dair bilgilerin de zaman içinde gelişmesiyle, öğreti artık şekillenmeye başladı.

İlk kanal bilgileri alınmaya başlandığında, görüşmelerde beyaz parlak bir ışık vizyonu vardı. Gönüllü arkadaşlar ile devam ettiğimiz deneme çalışmalarında, ışığın kaynağının varlık dostlarımız, Ulu Bilgeler olduğunu gördük. Daha da anlam kazanan Kurtuluş Yolu Enerjisi bilgisi, bize Ulu Bilgeler aracılığı ile veriliyordu. Onlar görevliydi.

Ağustos 2007’de Reiki Masterlardan oluşan, gönüllü bir arkadaş gurubu çalışmalara katıldı. Neşe Alphan ile yaptığım bir çalışmada, 1 sembol kendisi aracılığı ile bize ulaştı.

Kurtuluş Yolu Enerjisinin rahatlatan, sevgi dolu, huzur ve ferahlık veren bir titreşimi olduğu konusunda hemfikir olduk. Bu zaman diliminde Korkut Keskiner ve Hicran Yılmaz’la bir araya gelerek, birlikte bazı çalışmalar yapmaya başladık. Enerjinin kaynağını ve güvenilirliğini test ettik. Çalışmaların sonucunda elimizdeki bilgileri tekrar teyit ettik ve bilginin kaynağından emin olduk.

Eylül 2007’de Korkut Keskiner’in, dostları ile Mısır’a düzenledikleri gezide, Kurtuluş Yolu Enerjisi 30 kişilik bir grup ile çalıştırıldı. Uyumlama bilgisi burada geliştirilmiştir.

Ekim 2007’de uyumlama tekniğinin gelişmesi ve uyumlamada kullanılacak olan son 2 sembolün de verilmesiyle, enerjinin titreşimi ve gücü arttı. Tüm bunlar olurken, sembol bilgileri de gelişti.

Enerjiyi defalarca çalıştırıp test ettikten ve bilgileri bize aktaran Ulu Bilgelerin onayını aldıktan sonra, Kurtuluş Yolu Enerjisini insanlarla paylaştık.

İlk bilgi paylaşımımızı, 1 ve 4 Kasım 2007 tarihlerinde İzmir’de gerçekleştirdik. 55 arkadaşımız Kurtuluş Yolu Enerjisine inisiye edildi. Kasım 2007 sonuna kadar yaklaşık 140 kişi, Mısır, İzmir ve İstanbul’da Kurtuluş Yolu Enerjisiyle tanıştı.

Kurtuluş Yolu Enerjisinde kanallık görevini, başta Hicran Yılmaz tek başına üstlendi. Daha sonraları zaman içinde başka arkadaşlar da kanallık görevinde rol aldılar. Ben ilk başta bilgiyi toplayan ve derleyen olarak, operatörlük görevini üstlendim. Korkut Keskiner ise bilginin teyit aşamasında görev aldı ve uyumlama tekniğinin temellerini attı.

Aralık 2007’den itibaren bir süre Kurtuluş Yolu Enerjisi kanalına yalnız olarak bağlanmam istendi. Ve verilecek bilgiler için çalışmalara başladım.

Yalnız olarak yaptığım bu çalışmalarda Kurtuluş Yolu Enerjisinin 2. bölümüne ait ilk sembollere ulaştım. Bunlar anahtar ve öğretmen sembolleriydi. Daha sonra yapılan çalışmalarla Kurtuluş Yolu Enerjisinin 2. bölümünün adı, misyonu ve diğer sembol çizimlerine ulaşıldı. Yeni bir döneme girdik ve 2. bölüm bilgisi çok hızlı bir biçimde akmaya başladı.

Kurtuluş Yolu Enerjisin ikinci bölümünün adı ‘KUTSAL IŞIK’ tır.

Haziran 2008’den Aralık 2008’e kadar geçen süreçte Kurtuluş Yolu Enerjisinin 3. bölüm bilgisinin çizimlerini 2 sembol haricinde tamamını, yalnız yaptığım çalışmalarda aldım. Daha sonra sembollerin içerik bilgisi diğer kanallık yapan arkadaşlar ile düzeltilmiş, işlenmiş ve geliştirilmiştir.

Üçüncü bolümün adı ‘RUHUN YOLCULUĞU’ dur.

İkinci ve üçüncü bölüm bilgileri gelirken Kurtuluş Yolu Enerjisi üzerindeki araştırma ve geliştirme çalışmaları, Aralık 2007’den Aralık 2008’e kadar geçen bir (1) yıl boyunca devam etti. Birçok arkadaşımız gönüllü olarak çalışmalara katılarak bilgi almak ve bilginin teyidi için çalıştı. Son zamanlarda yapılan 7 kişilik grup çalışmalarında bilgi tekrar işlendi. Bu geçen süreç bilgiyi olgunlaştırdı ve bu günkü haline getirdi. Bu gelişim süreci gelecekte de devam edecek ve yeni teknikler geliştirilecektir. Son haline ulaşmamıştır ve insanlığın ortak titreşimiyle uyumlu olarak gelişmeye devam edecektir.


15 Aralık 2008 Pazartesi
Erman Keskin

Gevezekiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.12.09, 18:20   #3
Acemi geveze
 
Üye Numarası: 163
Mesajlar: 12
Konuları: 5
StandartKurtuluş Yolu Enerjisi neler yapar, neler içerir, nedir ve ne değildir?

Kurtuluş Yolu Enerjisi çok yumuşak hissedilir. Dişi enerjisi ise oldukça yüksektir. Ama bu eril enerjiyi içermediği anlamına gelmez.

İsteklerin gerçekleşmesi Kurtuluş Yolu Enerjisi ile daha da hızlanır. Sembollerin enerjisi oluşumu hızlandırır. Bunun nasıl olacağını sembollerin içinde bulacaksınız. Sembollerin içine girdikçe kabiliyetlerini fark edecek ve deneyimleyeceksiniz. Bu bir enerji sistemdir. Bunu doğru kullanırsanız yaydığınız enerji ile istekleriniz size daha hızlı yaklaşacaktır.

Kurtuluş Yolu Enerjisini kullanan insanlar kendilerini daha arınmış hissedeceklerdir. Daha huzurlu, daha neşeli, daha sakin, daha sevgi dolu ve mutlu olacaklardır. Size bu konuda yardım elini uzatacak birçok sembol var. Bu sembollerin enerjisini kullananlar, yaşamları boyunca farkına varamadığı güzelliklerin farkına varacaklardır. Kurtuluş Yolu Enerjisi Ruhunuzu zaman içinde özgürleştirecektir. Ruhsallığınızı keşfetmenizi sağlayacaktır. Öz sözü bir ruh için.

Enerjinin rengi mavidir. Ulu Bilgelerin Özü mavidir. Onların enerji alanları mavidir. Hepimiz mavi olma yolundayız, mavi ışık yayacağız. Mavi ışık bizim de özümüzdür. Kurtuluş Yolu Enerjisine inisiye olduktan sonra, enerjiyi kullanırken maviye yoğunlaşıp odaklanırsanız, bu size huzur vererek sizi dinginleştirir. Mavi tonlardaki eşyalar bu konuda size yardım edecektir.

Gevezekiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.12.09, 18:23   #4
Uzman geveze
 
Üye Numarası: 159
Mesajlar: 830
Konuları: 98
Standarthayırlı olsun arkadaşım :)

SAFİR
Düşüncelerine dikkat et, sözlere dönüşürler;
Sözlerine dikkat et, eyleme dönüşürler;
Eylemlerine dikkat et alışkanlıklarına dönüşürler;
Alışkanlıklarına dikkat et, kişiliğine dönüşürler;
Kişiliğine dikkat et, kişiliğin kaderini belirler.


SAFİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.12.09, 18:26   #5
Acemi geveze
 
Üye Numarası: 163
Mesajlar: 12
Konuları: 5
StandartKurtuluş Yolu Enerjisinde görevli Varlıklar kimlerdir?

Onlar Işık Sesli Bilge’lerdir. Çok parlak beyaz bir ışık ile geldiler. Bizlere mavinin en açık tonu parlak beyaz ışıkları ile seslendiler. Onların özü mavidir. Enerji alanları beyaza yakın bir mavidir.

Onlar bir topluluktur. Kadınlar erkekler ve çocuklar vardır. Ama sizler sadece erkekler ve kadınları görebileceksiniz. Onların toplumunda çocuklar, gençler ve yaşlılar vardır. Onların aralarında da bir hiyerarşi vardır. Kendi aralarında farklı görev dağılımları vardır.

Işık Sesli Bilgeler Tek Tanrı inancına sahip varlıklardır. Onlar dünyanın birlik bilincine doğru olan yolculuğunda görevlendirilmiş bir varlık gurubudur.

İnisiyasyon sırasında bizim boyutumuza 7’li guruplar halinde inerler. Rehberlik aldığınızda ise bu sayı düşecektir. Genelde bir (1) Ulu Bilge size rehberlik edecektir.

Gevezekiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.12.09, 18:26   #6
Acemi geveze
 
Üye Numarası: 163
Mesajlar: 12
Konuları: 5
StandartAlıntı:
SAFİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hayırlı olsun arkadaşım :)
Tesekkurler Safircim:)

Gevezekiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.12.09, 19:29   #7
Administratör
aquamarin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üye Numarası: 162
Mesajlar: 4,345
Konuları: 270
Standartbahsedilen semboller nasıl kullanılır kullanmaya gerek varmıdır uyumlama alan herkes bilgelerle iletişime geçebilirmi?

aquamarin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.12.09, 15:39   #8
Acemi geveze
 
Üye Numarası: 163
Mesajlar: 12
Konuları: 5
StandartAlıntı:
aquamarin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bahsedilen semboller nasıl kullanılır kullanmaya gerek varmıdır uyumlama alan herkes bilgelerle iletişime geçebilirmi?
Uyumlama alan herkes bilgelerle iletisime gecebilir evet.

Ve Kurtulus Yolu Enerjisi sembollerle calisan bir sifa yontemidir. Uyumlama aldiktan sonra herkes bu sembolleri kullanabilir. Gereksinime gore semboller secildikten sonra, ilgili cakraya cizilir ve 3-5dk enerji yuklenir. Sembol kullanmadan sifa yapilamaz. en guclu sifa kisiyi uyumlamaktir. Ozellikle kanser ve MS hastalarinda sifa amacli tekrarlayan uyumlamalar yapilir.

Gevezekiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.12.09, 16:42   #9
Uzman geveze
 
Üye Numarası: 183
Mesajlar: 585
Konuları: 197
Standartemegine saglık

Aramis isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.12.09, 01:22   #10
Acemi geveze
hayatım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üye Numarası: 196
Mesajlar: 50
Konuları: 0
Standartben de istiyorum
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg dollsez2.jpg (5.9 KB (Kilobyte), 1x kez indirilmiştir)

hayatım isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Etiketler
kurtulus, kurtuluş yolu, rehberlik, ulu bilge, yolu


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Şifacının Yolu doraay Maddelerin Enerjileri&Evrensel Enerji 2 03.07.12 15:51
İDRAR YOLU PROBLEMLERİ.. serpil Sağlık 1 09.06.12 11:26
Cennetin Yolu gevezeadmin Spiritualizm 0 10.03.11 17:55
Korkulardan Kurtulmanın Yolu tolgaasya Çekim Yasası 2 28.02.11 14:51


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


SEO by vBSEO 3.6.0