Go Back   GevezeCene.Com Gevezelerin Buluştuğu Yer.. > Şifa Teknikleri / Pozitif Enerjiler > Maddelerin Enerjileri&Evrensel Enerji

Maddelerin Enerjileri&Evrensel Enerji Bioenerji, madde enerjileri, enerji hakkındaki temel bilgiler

Like Tree2Üye Beğendi.
  • 2 Post By
Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 02.10.15, 19:12   #1
Super Moderator
sibelce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üye Numarası: 921
Mesajlar: 7,006
Konuları: 1254
Standart Mavi Elmas EnerjisiEvrende var olan her şey titreşimdir. Dokunduğumuz her madde, yaşayan her organizma atomlardan, atomlar ise çekirdek etrafında dönen elektronlardan, elektronlar da dalgalardan oluşmuştur. Yörüngelerinde dönen elektronlar dursa, evrendeki tüm madde gerçeği de çöker. Madde gerçeğinin çöktüğü ya da henüz tezahür etmediği o alana da KUANTUM ALAN denir. Ve bu alanda her şey dalga fonksiyonundan ibarettir. Deneysel olarak; Kuantum alan, -273 derecenin altındaki ısıda oluşur. Bu dereceye ise MUTLAK SIFIR NOKTASI denir. Mutlak sıfır noktası, maddesel yaşamın perdesidir. Her şey orada başlar ve orada biter. Deneysel olarak sıfır noktasının altında gözlemlenen kuantum alan aslında biz madde iken de oradadır. Yani madde iken parçacık olan elektron, aynı anda dalgadır. Ta ki biz onu gözlemleyip dalgayı çökertmeyi seçene kadar… Gözlemlediğimiz şey titreşimdir aslında.

Her boyut bir temel titreşim düzeyini (temel zaman alanını) ifade eder. Bu boyutlardan birine ait bir maddenin titreşim frekansının bir şekilde diğer boyutlardan etkilenerek bir anda diğerine atlaması mümkündür. Cisimler bir anda başka bir boyuta geçebilir ve sonra yeniden kendi boyutunun frekansına dönebilir. Zaman frekansları bizim şu anımızdan geçmiş ve geleceğe doğru açılan bir zaman çizgisini oluşturur. Şu AN’ın zaman frekansı dalgasını genişletecek olursak, bizim geçmiş ve geleceğimizde yer almayan farklı bir uzay/zaman sürekliliği içerisine doğru kendimizi kaydırırız. Bu zamanda yolculuk değildir. Sadece farklı bir paralel evrene geçiştir. Oranın kendine göre farklı bir zaman akış hızı vardır. O boyut bizim zaman/uzay sürekliliğimizden ayrı bir maddesel realitedir.
Geçmiş gelecek ve şimdi ardarda gelen devreler halinde birbirini takip eden titreşimler serisidir. Şimdiki zamanı belirleyen titreşim dalgasının genliği-dalga boyu ve vuruş genişliği üstünde bir sapma yaratarak zaman frekansları arasında karışıklık yaratarak bir zaman diliminden diğerine sıçrayabiliriz. Zaman çizgisinin kendisi üst- üste binen üç boyutlu elektromanyetik frekanslardan kurulu bir hologramlar bütününü temsil eder. Her bir AN bir uzay/zaman hologramı’nı ifade eder.


Zaman” dediğimiz (Einstein’ın 4. boyut adını taktığı) kavram tamamen enerji – madde ve mekan üçlüsüne bağlı bir gelişimdir; madde – enerji – mekan sistemleri sabit değişmez kalırlarsa zaman diye bir şey oluşmaz. Ve bizi lineerliğe mahkûm eden şey, aslında zamanı algılayışımızdır.
Evrende her şey çoklu sistemde çalışır, aynı anda, her noktada. Bizim varlığımız da bu çokluluğun içindedir. Bir boyutta kederliyken diğer boyutta mutluyuz. Bir boyutta hasta iken diğer boyutta sağlıklıyız. Bir boyutta kasvetliyken diğer boyutta neşedeyiz. Bir boyutta katil iken diğer boyutta masumuz. Bu çok boyutluluğa rağmen kendimizi tek bir akış içinde zincirli zan ederiz… Sadece zan… Hasta isek hastayızdır, fakir isek fakir, mutsuz isek mutsuz. Bizi bu zanda tutan şey ise bir kere çökerttiğimiz için düşkünlük gösterip bir daha değiştirmediğimiz düşüncelerin titreşimidir… Sadece titreşim…
MAVİ ELMAS ENERJİSİ HAKKINDA MİKAİL BİLGİLERİ
Mavi Elmas Enerjisi, bizi tek bir titreşime zincirli olmaktan kurtaracak olan holistik algının enerjisidir. Mavi Elmas enerjisi, çoklu titreşimi algılayıp özgür seçimler yapabileceğimiz, bu yüzden yaratım gücümüzle bizi buluşturacak olan enerjidir. Boyutlar arasında hareket etmenizi sağlar. Çünkü sizi içsel huzur ve yaratıcı şefkatin derin duygusunda merkezlendirir. Bu merkezlenmeyi gerçekleştirdiğiniz zaman, bu içsel güç ve kuvvet ile ve içsel bağlantınızı ve yön duygunuzu kaybetmeden diğer frekansları deneyimleyebilirsiniz. Ters etkiler olmadan beşinci, dördüncü ve üçüncü boyut enerjilerinde maceraya atılabilirsiniz. Siz Dünya Gezegeninde çok boyutlu bir alana açılırken etrafınızdaki dış dünya ile etkileşmeye ve onu şekillendirmeye başlarsınız!
Zaman çizgilerinin başlatıcıları ve yüksek frekanslarda gezegensel bilincin birlikte yaratıcıları olursunuz. Galaktik dalgalara binme ve yaratıcı ışık maceralarında frekansları değiştirme güvenini kazanırsınız.
2015 yılında, güçlü Elmas Işık enerjileri, bilincin daha ileri hızlanmasını ve ruhsal ve fiziksel evrim için DNA kodlarının daha ileri aktivasyonlarını yaratacak. Bu yeni Zaman Spiralinin adı Mavi Elmas Yoludur.
Mavi Elmas enerjisi çok – boyutlu varlığınızı tehlikesizce ve tam olarak deneyimlemenizi sağlayan frekanstır.
Işık Bedenin hareket ve hisler olan iki veçhesi, Çok Boyutlu Aracı yaratmak için birlikte çalışır. Bu araç Kalpte merkezlenir ve buradan Denge merkezi olarak tüm Bilinçli Yaratım kaynaklanır. Bu Kalp Merkezinde olduğunuz zaman, Zamansızlık ve Mekansızlık yerinde, Sevgi ve Şefkatin İlahi Bilincinde olursunuz. Bir Yaratıma başladığınızda, seçtiğiniz seviyeye ve getirmeyi dilediğiniz yaratıma bağlı olarak, Uzay ve Zaman ile çalışmaya başlarsınız.
Geçmiş ve Gelecek her zaman değişmektedir ve herhangi bir anda ya “geçmişe” veya “geleceğe” ya da aynı anda ikisine doğru ilerliyor olabilirsiniz. Aynı anda bir çok gerçekliklerde ve zaman çizgilerinde var olabilirsiniz ve yaptığınız seçimler tüm bunlarda özünüzü ve varlığınızı etkiler. Yaptığınız seçim Şimdi Anında Gerçekliğinizi tanımlar… Tüm Zaman ve Uzayın Dayanak Noktası.
MAVİ ELMAS ENERJİSİ NASIL ÇALIŞIR?

ARTI-EKSİ- ERİL-DİŞİL KUTUPLULUĞUN OLUŞTURDUĞU TORUS ENERJİSİ
İnsan bedeninin çakralara bağlı enerjisini tanımlayan Piramit formu.

Beden olarak, Tepe Çakra ve Kök Çakra merkezli iki piramitin dönüşüyle oluşan bir Torus kafesi içindeyiz. Geçmiş ve gelecek arasında kendi lineer akışımızda yaşarken tüm geçmişimizin ve geleceğimizin an’a yansıyan etkileri ile mücadele ederiz. Geçmişimizde DNA etkileri, karmalar, diğer bedenlenmelerin bilgileri vardır. Geleceğimizde ise potansiyellere bağlı kaygılar mevcuttur. İkisi arasında sıkışan varlık, zihin ve temel içgüdülere bağlı bilinçaltı arasında gidip gelen bir dengesizlik yaşar.
Mavi Elmas enerjisi sizi bu düalitik enerjiden çıkarıp, kalp merkezinize odaklar ve kalp merkezinizden yükselen enerjiyle Kozmik kalbe, diğer adıyla mavi kopyanıza bağlar. Kalp merkezinizden yükselen zirvesiyle bedeninizin etrafında bir kare piramit oluşur. Piramidin bir köşesi başınız, diğer köşesi kuyruk sokumunuzdur, diğer köşeleri ise sağ ve sol elinizdir.
Başınız tepe çakranın, kuyruk sokumunuz kök çakranın enerjisindedir. Sağ eliniz sol beyin frekanslarıyla, sol eliniz sağ beyin frekanslarıyla çalışır. Sağ ve sol beyin dengesi bilinç için önemlidir. Sağ beyin dediğimiz özelliklerimiz ise bedenin alt kısmında bulunan ikinci beynin özellikleridir diğer yandan. Ruhsal ve bedensel sağlığın, zekanın, huzurun, dengenin gerçekleştiği bu frekans sevginin freakansıdır. Ve kalp merkezli bir nefes tekniğiyle gerçekleşir.
Bu yüzden ELMAS piramidin enerjisi içindeyken tepe çakra- kök çakra- sağ beyin-sol beyin- üst beyin- alt beyin gibi merkezlerinizin hepsinin eşit katılımında olan çoklu bir enerji sistemi içindesinizdir. Mavi Elmas enerjisinin çoğulluk -çok boyutluluk özelliği bu sistemin sonucudur.
MAVİ ELMAS ENERJİSİNİN PİRAMİT FORMU

SİZ; Bu çoklu sistemin içerisinde ve aynı zamanda dünyada olduğunuzda, karmanızın, paralel evrenlerinizin, geçmişinizi ve geleceğinizin tüm veçheleri içindeyken kendi merkezinizde olmayı deneyimlersiniz. Kalpten başlayan bütünsel bir nefes kullanıyorsanız kararlarınız da merkezinizin yetkisindedir. Kalbin merkezi; zihine, içgüdülere, evrenden ya da dünyadan gelen titreşimlere göre değil ışık ve sevginin titreşimiyle karar verir.
Bu titreşimin ritmi, kalp atışı gibidir. Mavi Elmas ile çalışırken bu frekansı hissedersiniz.
Daha önceki tüm titreşimler sabit ve elektriğin düz akımı gibidir. Mavi Elmas enerjisi ise ALTERNATİF AKIM özelliği taşır.


Nesrin Dabağlar

sibelce
Külillah sümme zerhum
Allah de, ötesini bırak..

sibelce isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
31 Temmuz’da Mavi Ay gerçekleşecek! sibelce Astroloji 3 29.07.15 14:37
Mavi kurdele su masalı Kıssalar - Hikayeler- Hadisler 2 11.12.12 11:41
Daha mavi ışığadoğru Şiirler 0 21.05.12 18:59
elmas inerah Doğal Taşlar ve Kristaller 6 26.01.11 23:07
elmas.. cam.. gevezeadmin Spiritualizm 1 10.08.10 15:36


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


SEO by vBSEO 3.6.0